Атлетика: Одлични резултати наших такмичарки

На 63. издању Уличне трке Београда, која је јуче одржана у оквиру прославе 70 година од ослобођења главног града у Другом светском рату, Биљана Цвијановић заузела је треће место у конкуренцији сениорки. Код омладинки, Теодора Андрић била је четврта, иако је до саме завршнице била на водећој позицији. Мирко Петровић је такође наступио на овој манифестацији, али није завршио трку. Такође, претходног викенда одржана су два последња кроса овогодишње серије РТС-а. У Зајечару, Теодора Андрић била је друга у својој категорији, док је Мирко заузео четврто место код сениора. У Крушевцу, Теодора је заузела четврто место, док је Петровић био шести.

У наредном периоду, Мирко ће 3. новембра наступити на Уличној трци у Ћуприји, која ће се одржати после дуго времена. Такође, Биљана Цвијановић највероватније неће учествовати на Првенству Балкана у кросу 8. новембра, пошто ће дан раније, на позив селектора Слободана Поповића, заједно са Соњом Столић учествовати на трци на 5 км у Дубаију.