Друго место за Биљану Цвијановић на Кросу РТС-а у Шапцу

На првој трци 24. издања Крос серије РТС-а, која је одржана у Шапцу, такмичарка АК Чајетина, Биљана Цвијановић, заузела је друго место у трци сениорки на 3200 метара. Боља од наше такмичарке била је прошлогодишња победница Крос серије, Амела Терзић. Треће место заузела је домаћа такмичарка Јагода Зечевић Код мушкараца, на 8000 метара, наш представник, Мирко Петровић није завршио трку. У овој дисциплини славио је Јасмин Љајић, испред Османа Јунузорића (Добој) и Стенлија Кипрутија (Кенија). У конкуренцији омладинки (1. разред средње школе) на 1000 метара, наша представница Теодора Андрић заузела је пето место. Победила је Зрењанинка, Дијана Цекић. Крос у Шапцу обухватио је укупно 26 трка, на којима је наступило 1677 такмичара из Србије, Црне Горе, Босне и Херцеговине и Кеније, у категоријама, од основаца, преко омладинаца (ученика средњих школа) до сениора и ветерана. Наредно такмичење на програму је 11. октобра у Пожаревцу.