ФК Златибор освојио Куп ФСЗО

Фудбалери Златибора освојили су пехар намењен победнику Купа Фудбалског савеза златиборског округа, победивши на свом терену пожешку Слогу после бољег извођења пенала (4-3, регуларни део без голова).

У дуелу два српсколигаша са Запада оба тима имала су своје прилике за гол. Домаћин је, ипак, како се меч ближио крају био конкретнији у нападима, а посебно треба истаћи две прилике. У 65. минуту, Марко Костадиновић је погодио пречку, после чега је лопта, чини се у први мах, већим делом обима прешла гол линију, али судија Курлагић није показао "на центар". Тринаест минута касније, уклизавање Андрије Томашевића пред самим голом, после једног центаршута с десне стране, каснило је за делић секунде.

У пенал серији голман домаћих, Далибор Дивац, одбранио је шут Неоричићу, док је Терзић шутирао преко гола. За домаће су погодили: Божовић, Ђаковац, Милосављевић и Павловић, док је непрецизан био Томашевић. За Слогу су погодили Николић, Жиловић и Василић.

ФК Златибор: Дивац, Јездимировић, Милосављевић, Матић, Костадиновић Ж, Лазовић (од 49.Павловић), Арсић (од 67. Божовић), Ђаковац, Томашевић, Лакићевић, Костадиновић М. (од 67. Никачевић)

ФК Слога П: Руменић, Жиловић, Ћендић, Варничић, Радосављевић, Божић, Неоричић, Василић, Даниловић, Терзић, Тешић (од 52. Радојичић)