Фудбал: Чајетина победом почела пролећни део

Победа Чајетине

Фудбалери Чајетине победили су екипу Горобиља са 2:1 у 16. колу Златиборске окружне лиге на гостовању на отварању пролећног дела сезоне. Десетим тријумфом у сезони чајетински тим је дошао на друго место табеле и наставља борбу за виши ранг.

Чајетина је направила преокрет јер је од 17. минута губила са 1:0 али до полувремена долази до поравнања. Погодак је дошао после центаршута Милосављевића и аутогола који постиже штопер домаћих који је претходно постигао гол за вођство. У другом полуврему гол за 2:1 постиже новајлија Карајичић после пенала који је изнудио Кутлешић. Имали су и играчи клуба чији лого је урађен по угледу на Барселону прилику да изједначе из једанаестерца, али је голман Чајетине Рољ одбранио.

Чајетина има 34 бода, колико имају и Полет и Јежевица иза првопласиране Вишесаве која има бод више. У следећем колу Чајетина екипу Рампе.