Фудбал: Чајетина убедљивом победом остала у игри за 2. место

Фудбалери Чајетине су у мечу 24. кола Златиборске окружне лиге на "Швајцарији" савладали Црнокосу са 3:0. Голове су постигли Бранко Радовић (2) и Иван Лазовић. Овом победом изабраници Драгана Вујовића пришли су Црнокоси на три бода и остали у игри за 2. место, с обзиром да у наредних шест кола имају нешто лакши распоред од тима из Косјерића.

Оба тима су почела меч са по једном озбиљном приликом за гол, међутим, испоставиће се да је гостима то била једина озбиљнија шанса на овом мечу да затресу мрежу ривала. Чајетина је повела у 25. минуту, када је најбољи стрелац тима, Бранко Радовић, искористио центаршут са десне стране и поред свог чувара послао лопту у мрежу из непосредне близине. Предност је дуплирана у 70. минуту, голом капитена Лазовића који је , после корнера, захватио лопту из прве у паду (2:0). Коначан резултат поставио је Радовић, искористивши додавање Гукића у 85. минуту. Чајетина је имала још две озбиљне шасне за гол, у којима су се нашли Радовић и Јечменица.

ФК Чајетина: Кука, Удовичић, Цветић, Вујовић, Лазовић, Станић, Богдановић, Дедић, Костадиновић, Јечменица, Радовић. На клупи: Тадић, Павловић, Гукић, Филиповић, Ћалдовић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Црнокоса: Гавриловић, Матовић, Петковић, Штуловић, Зарић, Василић, Ђокић, Ерчевић, Мићић, Ђокић, Јоксимовић. На клупи: Петронијевић, Ристановић, Мијушковић, Јовановић, Остојић. Тренер: Радојко Веселиновић