Фудбал: Чајетина везала 11. победу

Фудбалери Чајетине

Фудбалери Чајетине победили су Први Партизан са 4:0 у 26. колу Златиборске окружне лиге на домаћем тереу на стадиону Швајцарија.
Чајетина је наступила у следећем саставу: Рољ, Деспић, Станић, Обрадовић, Пановић, Божић (од 46. Нинчић), Гардић, Костадиновић, Савић, Бјеличић, Милаћевић.
Чајетински тим је дошао до 11. узастопне победе, иако је био у ослабљеном саставу због повреда.
Стрелци за 20. победу у такмичењу били су Гардић у 23. минуту, Милићевић у 31, Бјеличић у 64 и Рољ у 75. минуту.
Без повређених Томића, Караичића, Кокоровића и Радишића Чајетина није пружила блиставу игру, али је постигла голове у право време из прекида. Са само једном изменом домаћи су контролисали игру и са још два поготка у другом полувремену дошли до убедљиве победе. Занимљиво да се у стрелце уписао и голман Предраг Рољ који је био прецизан са пенала.
Поред Чајетине која је дошла до 11. везане победе, у тријумфалном низу је и лидер такмичења Вишесава која је остварила 12. везану победу и има бод више од Чајетинаца.
У следећем колу екипа Оливера Лазаревића и Жељка Станића гостује Тари у Кремнима, а потом ће у дербију који може одредити путника у зонски ранг дочекати Вишесаву.