Фудбал: Картони, прекид, шансе и други везани реми Златибора

Златибор постиже гол против Графичара

Фудбалери Златибора одиграли су нерешено 1:1 са екипом Графичара у заосталом мечу 21. кола Моцарт бет Прве лиге Србије као домаћини у Ужицу. Чајетински тим је дошао до другог узастопног ремија и 17. бода у сезони у мечу који је обиловао шансама, али и нервозом.

Београђани су дошли у вођство у 27. минуту голом Мирка Николашевића, а изједначење је у 90. минуту донео Никола Трипковић. Утакмицу је обележио и прекид изазван повлачењем играча Златибора на своју клупу по команди тренера Предрага Ристановића што је изазвано негодовањем због лоших процена судије Мирослава Матића

Екипа Златибора је и пре изједначења после ударца главом резервисте након корнера имао велики број прилика, али је фалило среће и концетрације у завршници.

После 23 утакмице другог ранга српског фудбала Златиборац је на претпоследњем месту са 17 бодова колико има и Рад, док пет више има Лозница, а седам Металац. Наредног викенда Чајетинци гостују Инђији.