Фудбал: Три узастопна ремија Златибора пред дерби зачеља

Акција Златибора за гол у Инђији

Фудбалери Златибора одиграли су три узастопна ремија истим резултатом 1:1 у Моцарт бет Првој лиги Србије уочи утакмице са Металцем, која може бити кључна за опстанак у лиги. Меч против тима из Горњег Милановца који има девет бодова више од Чајетинаца игра се у четвртак од 15 часова на стадиону Швајцарија.

Чајетинци су у ремизирали у претходна три меча против новобеоградског Радничког, Графичара на домаћем терену и Инђије у гостима.

Утакмица на страни у 24. колу је означила 18. бод у сезони за екипу Предрага Ристановића. Чајетинци су у Инђији дошли у вођство голом Василија Јањића у 26. минуту, али је пет минута касније изједначио Давор Ракић. И на овој утакмици је Златибор поред постигнутог гола имао неколико великих прилика што наговештава да је екипа у узлазној форми.

Златибор је престигао Рад на табели и сада је на 15. месту са три победе, девет ремија и 12 пораза. Испред је Лозница са 22, Мачва са 26 и наредни противник Металац који има 27 бодова. У првом дуелу у Горњем Милановцу резултат је био 0:0.