Фудбал: Златибор поново без победе

Фудбалери Златибора и Липолиста

Фудбалери Златибора одиграли су нерешено 1:1 са екипом Липолиста у 10. колу Српске лиге Запад као домаћини. Чајетински тим је тако дошао до 10. бода у сезони, а ово је била пета узастопна утакмица без победе.

На стадиону Швајцарија у овом мечу су голови пали у другом полувремену и тако одлучили сусрет. И током првих 45 минута било је добрих покушаја, нарочито из даљине. Домаћи долазе до вођства у 65. минуту из пенала који је реализовао офанзивни везиста Игор Пантић. Златибор не успева да сачува предност јер тим из околине Шапца изједначује у 77. минуту поготком Дарка Адамовића који је упутио прецизан ударац након брзе акције по левој страни.

Екипа Славише Божичића је са 10 освојених бодова на 12. месту табеле, једном изнад зоне испадања,  а исти број бодова има и Липолист. У следећем колу Златибор гостује Слоги из Пожеге која има три бода више.