Фудбалери Златибора у прва три кола прошли све исходе

Фудбалери Златибора после изједначења

Фудбалери Златибора су у прва три кола Српске лиге Запад уписали по победу, реми и пораз чиме су са четири бода на шестом месту табеле.

После победе против Младог Радника код куће у прошлом колу са 2:1, Чајетинци су наставили са освајањем бодова на гостовању Лозници. На новом стадиону Лагатор, екипа Славише Божичића је одиграла нерешено 2:2.

Домаћина је довео у вођство прошлогодишњи капитен Златибора Ђорђе Бабић, али Чајетинац није славио погодак. Изједначење је донео Игор Пантић поготком из пенала, али се такође није радовао јер је пре две године играо за Лозницу. Предност гостима донео је у 71. минуту млади Јован Арсенијевић, један од седморице стартера млађих од 20 година. Ипак, у 77. минуту коначно изједначење доноси Јордан Јовановић, такође поготком из пенала.

У следећем колу Златибор дочекује Јошаницу, која има истоветан учинак са четири бода.