Футсал: Канонада Златибора

Зтакмица између Златибора и Златара

Футсалери Златибора победили су екипу Златара са 10:0  у 19. колу Треће футсал лиге Запад. Једном од најбољих партија у сезони и распуцаном нападачком игром чајетински тим је дошао до петог места на три кола пре краја.

Златибор је пружио још једну занимљиву партију футсала која се овај пут истакла натпросечном ефикасношћу, иакo у првих 13 минута није било толико наговештаја да ће домаћи тим напунити мрежу Златара. После уједначене борбе Златибор је за два минута постигао чак пет голова чиме је меч био решен. Одличне минијатуре Глишовића и Станића биле су нерешив проблем за Нововарошане. До полувремена Златибор долази до предности 7:0 што је довело до мирне завршнице, а домаћи нису дозволили Златару да постигне ни почасни гол.

У седмој победи Златибора четири гола је постигао Марко Станић, три пута се уписао Раде Глишовић, а по један гол су дали Никола Бјеличић, Лука Деспић и Павле Томић.

После 19. кола Златибор је на петом месту са 23 освојена бода. У наредном колу Чајетинци гостују екипи Металац Колорадо од које имају бод више. До краја лиге играће још против Косјерића и Бајине Баште.