Футсал: Златибор дозволио невероватан преокрет

Утакмица Златибора и Косјерића

Футсалери Златибора изгубили су од Косјерића са 2:5 у 10. колу Треће лиге Запад у дворани ТРК Златибор. Домаћи тим је дозволио невероватан преокрет иако је водио са 2:0 на полувремену и контролисао игру.

Сву непредвидивост малог фудбала могли су да виде посетиоци меча треће лиге у дворани ТРК Златибор. Чајетинци и гости из Косјерића су одиграли узбудљив меч, a чајетински тим је остао без бодова са разликом која не осликава дешавања на терену.

Стрелци у шестом поразу Златибора били су Павле и Вељко Томић који су на полувремену донели предност чајетинском тиму. Претходно су добре шансе из лепих шутева имали голман Кутлешић и Станић показавши да је екипа у добром ритму. Ипак, Косјерић је у наставку долазио до све бољих прилика, Кутлешић је добро бранио, али Златибор је чекао своју шансу да голом преломи меч. И дошао је до сјајне шансе средином полувремена, али Томић не погађа, да би у наставку акције Косјерић из контре стигао до поготка.

То је пореметило домаћу екипу која је психички пала и дозволила потпуни преокрет у наредних неколико минута, да би у финишу примила још два гола када је играла са голманом у пољу.

У наредном колу екипа Ратка Несторовића дочекује Карели са Уба, претпоследњи тим на табели.