Футсал: Златибор изгубио од "фењераша"

Утакмица Златибора и ПП192

Футсалери Златибора изгубили су од ПП 912 са 3:6 у 19. колу Треће лиге Запад на домаћем терену. Чајетински тим је доживео осми пораз у сезони, од тима који се бори за опстанак.

Екипа из Пријепоља је на Златибор дошла у појачаном саставу, и очогледно је уложила све да опстане у лиги. Са друге стране, екипа Ратка Несторовића је под мањим резултатским притиском јер је у средини табеле.

Стрелци за Златибор били су Вељко Томић, Никола Бјеличић и Владимир Мудринић.

Гости су дошли у вођство, али је на полуврмену било изједначено 2:2. У наставку су добре шансе имали Шуњић и Бјеличић, претходно је и Обрадовић погодио стативу, али ПП 192 са више измена и расположивих играча је правио већи притисак. Изгубљена лопта на средини терена довела је до контре и резултат је био 2:3. Неколико минута касније, Златибор је поново играо са голманом Кутлешићем у пољу, што гости користе и погађају празну мрежу са своје половине.

Мудринић је смањио на 3:4, али у последњем минуту Пријепољци постижу још два гола из контри и долазе до шестог тријумфа у сезони.

До краја такмичења остало је још три кола, а Златибор у следећем гостује екипи Сјенице.