Футсал: Златибор убедљив против Карелија у првом мечу

Футсалери Златибора

Футсалери Златибора победили су Карели са 4:0 на гостовању у првом мечу баража за улазак у Трећу лигу. Реванш се игра у четвртак од 18 часова у дворани ТРК Златибор.

Стрелци за убедљив тријумф на Убу били су Немања Љубојевић, Раде Глишовић, Лука Деспић и Никола Бјеличић

Златибор је одиграо један од најбољих мечева у сезони и убедљиво савладао екипу која је такође била на другом месту у другој групи Б Регионалне лиге. На полувремену је добром игром стечено вођство 2:0, док је одбрана такође одлично функционисала. У другом полувремену су нова два гола донела комотну предност пред реванш на Златибору.

Златибор је наступио у следећем саставу: Немања Кутлешић, Дарко Марић, Никола Бјеличић, Лука Деспић, Александар Петровић, Никола Кокоровић, Раде Глишовић, Иван Марић, Михаило Вујовић, Александар Драговић, Марко Костадиновић, Жељко Костадиновић и Немања Љубојевић.

Победник овог двомеча пласираће се у последњу рунду баража где као ривал чека Лепосавић, последњепласирана екипа из Треће лиге Запад.