Гол Кутлешића за победу фудбалера Чајетине

Фудбалери Чајетине су голом Немање Кутлешића у 70. минуту савладали на "Швајцарији" Вишесаву са 1:0 и тиме остали у трци за пласман у виши ранг.

Чајетински састав је у утакмици 23. кола Златиборске окружне лиге створио више прилика за гол, али су се гости успешно бранили, а у неколико наврата успели и да сами припрете голу Чајетине. Деловало је да ће и другу утакмицу узастопно тим Дарка Видића остати без победе, али је Кутлешић само петнаестак минута од уласка са клупе за резерве успео да захвати лопту главом у казненом простору гостију и лобује противничког голмана.

С обзиром да је водећи Савинац остварио победу у овој рунди, Чајетина три кола пре краја такмичења и даље заостаје три бода за њима, тако да је и даље у трци за прво место, али не зависи све од њих.