Кошарка: Трећа победа јуниора Златибора

Јуниори КК Златибор савладали су на свом паркету екипу ваљевског Металца са 69:60, остваривши другу победу у сезони над овим ривалом, укупно трећу у такмичењу Регионалне лиге.

У веома неизвесном првом полувремену гости су само једном успели да поведу (15:14), што им је било једино вођство на утакмици. Златибор је у завршници првог полувремена водио и са 12 разлике, Ваљевци су у наставку релативно брзо стигли заостатак, али је наредни налет Чајетинаца, који им је донео и 18 поена разлике, био пресудан. У последњој деоници домаћи тим био је посебно ефикасан у шуту за три поена, а предњачио је Весовић са четири погођене тројке. Најзапаженији у домаћем тиму био је Лојаница, са 29 постигнутих поена, док је Никола Сапун имао 11 ухваћених лопти.