Куп пријатељства: Убедљиви Динамо и Звезда

Дан је отворила победа Војводине против ужичке Слободе резултатом 3:0, чиме је најближи тим, по локацији, елиминисан са турнира. Стрелци за претходног победника Купа пријатељства били су Абрамушић у 5. минуту, Гагић у 56, и Абаџија у 56.

Убедљиву победу уписао је и Динамо који је са 6:2 победио бањалучки Борац. За загребачки тим стрелци су били су Баришић и Црнац по два пута, Браун и Дувњак. Голове за Борац који је другим поразом завршио такмичење били су Јотић и Пушић.

Црвена звезда је другим тријумфом на турниру обезбедила прво место у групи Б. У победи против Жељезничара истакао се Александар Кахвић који је после хет трика у првом колу постигао још два гола, а у стрелце се уписао и Брајић.

Други дан закључен је тријумфом Сарајева у првом мечу на турниру, против Академије Пандев, резултатом 2:0. Стрелци за екипу која ће се трећег дана турнира борити за прво место били су Мешић у 45. и Љуковац у 47. минуту.