Реми Златибора на пуној Швајцарији

Утакмица на стадиону Швајцарија  Златибор - Нови Сад

Фудбалери Златибора одиграли су нерешено 1:1 са екипом Новог Сада у трећем колу Моцарт Прве лиге Србије на домаћем терену на стадиону Швајцарија. Чајетински тим је тако на првој утакмици пред домаћим навијачима освојио четврти бод у сезони.

Трећи пут узастопно се у стрелце уписао нападач Никола Дишић који је довео домаћина у вођство у 28. минуту из пенала, али је изједначење Новосађанима донео Јован Кокир у 71. минуту.

Златибор је у прва три кола првенства одиграо прави трознак јер је после победе и пораза уписао и први реми и то на дебију пред домаћим навијачима. Екипа Предрага Ристановића се  први пут представила домаћој публици која је у великом броју испунила стадион Швајцарија. Осим локалних љубитеља фудбала у гледалишту је био присутан и велики број туриста, али и школа фудбала и екипа које су тренутно на припремама на Златибору.

Златибор - Нoви Сад 1921 1:1

Стадион: Швајцарија, гледалаца 1000, судија Иван Вучићевић.

Златибор: Масларевић, Петковић, Илић, Митровић, Врбић, Рмуш, Милорадовић (од 86. Шалипур), Јаковљевић (од 46. Економикос), Вукмировић (од 74. Килибарда), Јеремић, Дишић (од 65. Чумић).

Нови Сад: Новић, Андрејевић, Ј. Илић, Н. Илић, Каришић (од 74. Живковић), Милошевић, Радивојевић, Сердар (од 64. Кокир), Тричковић, Вујаклија, Вукасовић (од 64. Живковић).