Росићев деби за Србију у победи над Америком

Росић са саиграчима слави победу

Голман из Чајетине Драган Росић дебитовао је за фудбалску репрезентацију Србије у победи над Сједињеним америчким државама у пријатељској утакмици у Лос Анђелесу.

Селекција Драгана Стојковића Пиксија састављена од играча  српске Суперлиге победила је са 2:1 после преокрета головима Луке Илића у 43. минуту и Вељка Симића у 46. На стадиону Бенк оф Калифорнија Росић је чувао мрежу током целог другог полувремена заменивши колегу Ђорђа Петровића који брани за америчку екипу Њу Ингланд Револушн.

Голман Радничког из Ниша пружио је сигурну партију без примљеног гола на дебију за сениорски тим "орлова". Да подсетимо, 26- годишњи Росић се јесенас усталио на голу нишког суперлигаша након две године у Шпанији , а раније је био члан младе репрезентације Србије.