Тежак крај полусезоне за фудбалере Златибора

Утакмица Златибора на стадиону "Радомир Антић"

Фудбалери Златибора изгубили су од Трајала са 2:1 у мечу 19. кола Моцарт бет Прве лиге Србије који је одложен за један дан и одигран у Ужицу због лоших временских услова на Златибору. Чајетински тим је тако 10. поразом завршио полусезону пред паузу која ће трајати до фебруара.

Утакмица је првобитно била заказана за недељу 20. новембра, али је због густе магле на стадиону Швајцарија одложена за 24 сата и одиграна је на стадиону "Радомир Антић" у Ужицу. Гости из Крушевца дошли су до победе головима Митра Радивојевића у осмом и 10. минуту.

По терену који је био веома тежак за игру због наквашености и блата формални домаћин је успео да дође само до смањења разлике голом Михаила Илића у 31. минуту.

Златибор је са 10. поразом поново на последњем месту табеле са 15 освојених бодова, док је Трајал ушао у зону уласка у плеј оф пред зимску паузу.