Успех каратиста карате клуба „Рујно“ у Чачку

У организацији карате клуба „Немања“ из Чачка у суботу, 18. октобра 2014. године одржан је други Меморијални турнир „Немања Булатовић“. У јакој конкуренцији каратисти „Рујна“ освојили су осам медаља. Они су се такмичили у извођењу ката појединачно, у мушкој и женској конкуренцији, као и у извођењу карате технике у женској конкуренцији. Својим сигурним наступом „лед су пробиле“ мушке снаге клуба, Вук Милосављевић и Дарко Лазаревић, притом освојивши бронзана одличја.Њиховим стазама, савладавши трему, кренуле су и Аница Радибратовић, Милица Шундерић, Мира Станић и Ведрана Селаковић. Оне су се такође окитиле медаљама након успешног извођења кате. Међутим две такмичарке, којима је ово прво такмичење, Јована Аћимовић и Николина Тодоровић сигурним покретима показале су новонаучено знање из карате технике и тиме, сем медеља, покупиле и симпатије судија.