Фудбал: Чајетина победом започела пролеће

У првој утакмици пролећне полусезоне у Златиборској окружној лиги фудбалери Чајетине су као домаћини савладали Котроман са 4:0 (0:0).

После првог полувремена није деловало да би домаћи тим могао доћи до овако убедљивог тријумфа. Имали су више лопту у поседу, створили више прилика, али су се гости успешно бранили, а једном су и озбиљно запретили голу Чајетинаца.

Већ на старту другог дела домаћи тим је повео, голом Марка Костадиновића, а потом преузео потпуну иницијативу. За свега пет минута Чајетина је са три гола потврдила победу - у 70. је Бранко Божовић крунисао контранапад свог тима, само минут касније Александар Савић је затресао мрежу, а у 75. минуту је прецизним ударцем главом погодак постигао и повратник у редове Чајетине, Ненад Ерић.

ФК Чајетина: Рољ, Деспић, Милосављевић, Дедић, Лазовић, Станић Ж, Ерић, Бојић, Божовић, Костадиновић, Савић. На клупи: Кокоровић, Радовић, Михајловић, Нинчић. Тренер: Драган Вујовић

ФК Котроман: Тадић, Томашевић, Ђокић И, Станић С, Цветић, Даниловић, Радишић, Стефановић, Глибетић, Јакшић, Цукавац. На клупи: Ђокић У, Јакшић, Нешовић, Бошњаковић, Марић. Тренер: Драгомир Лазић