Фудбал: Златибор почео сезону поразом

Утакмица Будућности и Златибора

Фудбалери Златибора почели су нову сезону поразом од Будућности Крушика са 2:1 у гостима у Првом колу Српске лиге Запад.

Чајетински тим је изгубио на отварању нове такмичарске године иако је рано дошао до предности. Ипак, тим тренера Славише Божичића није имао довољно среће па се десио преокрет.

Госте је већ у трећем минуту довео у вођство Вељко Влашковић поготком после корнера. У првом полувремену Ваљевци изједначују аутоголом Вујичића, а средином другог полувремена десила се спорна ситуација пред голом домаћих, али судија Јовановић ипак није досудио пенал за Златибор. Победоносни гол за Будућност постигао је нападач Киселчић

За чајетински тим је играло неколико бивших играча Будућности, попут Севића и новајлије Ивановића, али нису освојили бодове против бившег клуба. У следећем колу Златибор дочекује Млади Радник.

Будућност Крушик – Златибор 2:1 (1:1)

Стадион: Парк пећина, гледалаца: 200, судија: Јовановић.

Будућност Крушик: Милинковић, Јованчевић, Марјановић, Ранисављевић, Ђермановић, Јаковљевић, Старчевић, Миловановић, Меденица, Керкез, Киселчић.

Златибор: Тасић, Севић, Вујичић, Гороњић, Влашковић, Јеринић, Стојановић, Пантић, Ивановић, Арсенијевић, Гурдаш.