Мали фудбал: Пораз Златибора на свом паркету (видео)

У утакмици 2. кола Регионалне лиге Запад екипа КМФ Златибор поражена је на паркету дворане "Спортског центра Чајетина" од Бајине Баште са 7:6. Чајетинци су полувреме решили у своју корист резултатом 3:2, а почетком другог дела имали су и 4:2.

У веома садржајној утакмици Златибор је константно водио током првог полувремена, да би гости у наставку са четири узастопна гола дошли до преокрета и до два гола предности. Чајетинци су на два минута пре краја успели да дођу до изједначења, али су већ у наредном нападу примили седми гол, који је пресудно утицао на коначни исход. Стрелци за Златибор били су Драговић, Кутлешић, Жељко Костадиновић и два пута Марко Костадиновић, уз аутогол гостију, док су за Бајину Башту стрелци били Тарабић, Лукић, Тошић, Гагић, док се меч винер Божић три пута уписао у стрелце.

После два одиграна кола Бајина Башта је прва са максималним учинком, док је Златибору ово био други пораз.

КМФ Златибор: Кутлешић, Костадиновић Ж, Драговић, Костадиновић М, Дедић, Марић, Стојановић, Филиповић, Петровић, Зековић. Тренер: Ратко Несторовић

КМФ Бајина Башта: Симић, Ђурић, Лукић, Божић, Ордагић, Глигић, Милосављевић, Вујић, Тарабић, Јездић, Гагић, Тошић, Марковић